Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / BOILIES
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 22 / 73

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Masové, 2,5 kg


Žádné hodnocení. Kód: KBM24 NOVINKA
Novinka - průměr 24 mm! Kvalitní, velké, vnadící boilies. Ověřená kombinace živočišných surovin a extrudovaných obilovin. Boilies má rychlý nástup uvolňování rozpustných látek a surovin. Silný maso-krevní pach!
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
235 Kč
270 Kč , plus doprava
( 108 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Masové, 2,5 kg
 
! Naše nejdéle vyráběný druh krmných boilies !
! Ideální pro příznivce "smradlavých" návnad !
 
  • Složení:  Směs obsahuje 15 druhů, středně hrubě mletých a drcených surovin, a to jak klasické - pšenice, kukuřice, hrách, tak i tepelně opracované - extrudované plodiny: pšeničné vločky, kukuřičné vločky, jáhlové vločky, bisquit moučku. Dále pak - pivovarské kvasnice, syrovátku, melasu, CSL liquid, masovou moučku, krevní moučku, rybí moučku, sušená drůbeží játra.

 

  • Charakteristika: Masové krmné boilies - Ekonomik - je sestaveno ze směsi živočišných a extrudovaných sacharidových surovin ( obilovin ) v ideálním poměru pro kaprovité ryby! Rozpustnost našich krmných boilies je v létě cca 5 - 8 hodin, v chladném období i více jak 12 hod. Obsahují nahrubo mleté a drcené suroviny ( hrubá struktura je patrná i z fotografií ).
V žádném případě nejde o výrobek s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné, surovinově bohaté směsi!
  • Možnosti použití:  Masové krmné boilies je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale velmi dobře i chytá, především v teplejším období -Květen až září, dle teploty vody.  

Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, a to nejen pro jejich nízkou cenu, ale mají především velmi rychlý nástup vnadícího efektu! Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte! Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově koncentrovanějším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch.

Dobrá rada:  Pokud boilies skladujete déle a vyschne vám, namočte jej před nahazováním Cobrou na 3 - 5 minut do vody - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 8 °C  a spotřebujte max. do 2 - 3 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě do cca 15 °C. Nebo jej dejte dobře uzavřené do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Krill a Oliheň, 10 kg Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Krill a Oliheň, 10 kg Kód: KBKR22
Novinka - průměr 24 mm! Extrémně kvalitní, velké, krmné boilies srovnatelné s kvalitou…
990 Kč
Detail
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Krill a Oliheň, 2,5 kg Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Krill a Oliheň, 2,5 kg Kód: KBKR24
Novinka - průměr 24 mm! Extrémně kvalitní, velké, krmné boilies srovnatelné s kvalitou…
295 Kč
Detail
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Krill a Oliheň, 5 kg Ekonomik - KRMNÉ BOILIES Ø 24 mm - Krill a Oliheň, 5 kg Kód: KBKR21
Novinka - průměr 24 mm! Extrémně kvalitní, velké, krmné boilies srovnatelné s kvalitou…
555 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 22 / 73

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz