Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY / Pelety - VNADÍCÍ / Vnadící pelety Ø 12-26 mm
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 5 / 6

Vnadící pelety - CALYPSO, 5 kg


Žádné hodnocení. Kód: SR14c05b00
Směs s červeným kořením a česnekem. Vnadí spolehlivě jedno místo 5 - 6 hodin .
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
230 Kč
265 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Vnadící pelety - CALYPSO, 5 kg

 

  • Obsahuje: 18 druhů kvalitních, středně až hrubě šrotovaných surovin. Základem jsou extrudované  a pařené suroviny.Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby. Tyto suroviny jsou základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv např. pro výkrm lososů.
Dále směs obsahuje hydrolyzovaný hovězí protein, enzymaticky upravená játra, rybí protein, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, olejnatá semena, rostlinný olej, ovocné cukry, směs 5 druhů přírodních bylin a koření.
  • Charakteristika: Vnadící pelety Calypso nemají středovou dírku. Jde o velmi kvalitní typ vnadících pelet doplňující řadu výrobků kořeněného typu Calypso. Ve vodě pak tyto pelety vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody. Pelety jsou lisované vysokotlakým lisem, který je mechanicky tak zpevní, že bez přídavku pojidel a lepidel vydrží ve vodě cca 6 - 8 hodin - průměry nad 26 mm. Doba rozpustnosti však záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za třetinu času! Pelety vyrábíme z obdobné receptury, kterou mícháme i na chytací pelety. Je to tedy velmi kvalitní směs s mnoha druhy nadstandardně kvalitních surovin a specifických doplňků. Pelety mají červenou, přirozenou barvu po použitých surovinách - červené koření, a lehkou kořeněnou vůní!

 Pelety neobsahují umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny! 

 Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití: Při vnadění kaprů a vůbec všech druhů kaprovitých ryb. Vhodné pro stojaté i mírně tekoucí vody. Velmi účinné vnadidlo na závodech! Těmito většími peletami se dá zakrmit pomocí lodě, velmi přesně určité místo, a rybář si může být jist, že se tam budou po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit! Díky jejich velikosti je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti používané na chytání. Pro rychlejší a intenzivnější nástup vnadícího efektu, doporučuji zalít pelety některou z našich tekutých potrav, nebo lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv krmítkové směsi. Pak se okolo pelet, po vhození do vody, vytvoří mrak drobných částic krmiva, který rychleji přiláká ryby.

 

Specifikace
Váha 1 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Method mix - CALYPSO, 5 kg Method mix - CALYPSO, 5 kg Kód: SR09022
Velmi úspěšná a dlouhodobě odzkoušená směs s vysokým podílem celých i drcených semen, s…
380 Kč
Detail
CSL LIQUID - Maso a Játra, 1 litr CSL LIQUID - Maso a Játra, 1 litr Kód: CSLMJ20
Filtrovaný, fermentovaný kukuřičný sirup, jemné konzistence, s masovo - játrovou…
90 Kč
Detail
Práškový Dip - AMUR SPECIÁL- Vodní řasy, 100 g Práškový Dip - AMUR SPECIÁL- Vodní řasy, 100 g Kód: DIAMU11
Nová, zcela inovovaná receptura s obsahem vodních řas. Základem jsou sladké,…
65 Kč
Detail
CSL LIQUID - Frankfurtská klobása s česnekem, 1 litr CSL LIQUID - Frankfurtská klobása s česnekem, 1 litr Kód: CSLFK20 SPECIALITA
Filtrovaný, fermentovaný kukuřičný sirup, jemné konzistence, s příchutí Frankfurtské…
98 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 6

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz