Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / PELETY / Pelety - VNADÍCÍ / Vnadící pelety Ø 45 mm
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 1 / 4

Vnadící pelety XXL Booster - KAPR SPECIÁL - 45 mm, 2,5 kg


133 hodnocení Kód: XLBKS10
Naše unikátní krmítková směs Kapr Speciál provlhčená tekutým aminokomplexem, slisovaná do největších vnadících pelet v ČR o průměru 45 mm. Vnadí dlouhodobě a intenzivně vaše vybrané krmné místo. Háží se raketou nebo vrhací tyčí.
Výrobce: Krmiva HulínKrmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
152 Kč
175 Kč , plus doprava
( 70 Kč /kg)
 
Porovnat Přidat do oblíbených
Vnadící pelety XXL Booster - KAPR SPECIÁL - 45 mm, 2,5 kg

 

Nejprodávanější Krmítkovka Kapr speciál napuštěná Aminokomplexem ...

... a slisovaná do pelet o Ø 45 mm s dobou rozpadu 10 - 20 hodin !

! Vaše krmné místo nezůstane už nikdy bez návnady !

 

  • Charakteristika: Naše krmné pelety XXL Kapr speciál jsou vyrobeny na základě naši stejnojmenné nejprodávanější a také nejúspěšnější krmítkovky. Pelety XXL Booster jsou na českém trhu s návnadami pro sportovní ryboliv jedinečné nejen svou velikostí - průměrem 45 mm, ale také složením a technologickou úpravou. Pelety Kapr speciál mají ve své směsi navíc i podíl oplatkových mouček, které vylepšují jejich strukturu a prodlužují rozpustnost. Obsah hydrolyzovaných, snadno rozpustných rybích mouček výrazně zvyšuje účinnost vnadícího efektu.

Největší předností těchto velkých vnadících pelet je ale to, že jsou v celém profilu provlhčeny ( "nabustrovány" ) speciální směsí aminokomplexu. Tuto metodu lisovaného  " hotového těsta " nepoužívá zatím žádný výrobce v ČR. Velkou výhodou těchto pelet je, že obsahují podstatně více atraktorů než běžné "suché" pelety a při skladování nevyvětrávají tak snadno a neztrácí na své atraktivitě. Ve vodě se z ních při rozpouštění trvale, intenzivně a stejnoměrně šíří všechny vnadící složky, takže udrží mnohem spolehlivěji ryby u krmného místa.   

Směs na tyto XXL pelety je sestavena tak, aby se peleta ve vodě pozvolna od povrchu rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě povrch pelety jen "oslizne" a pokud jej neozobává bílá ryba, tak se pozvolna rozpouští a vypouští do okolí jemný vnadící mrak. Ve vodě vydrží tyto velké krmné pelety při teplotě vody okolo 10 - 15 °C cca 15 – 24 hodin. V teplém letním období 8 - 15 hodin. Záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času. V proudné vodě se doba rozpadu také adekvátně zkracuje.

Krmné pelety XXL Booster - Kapr Speciál nemají středovou dírku. Jsou vyráběny ze zavlhlé ( aminokomplexem napuštěné ), středně hrubě mleté směsi, která je stlačená na vysokotlakých lisech Pelety se tak ve vodě pomalu rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin. Pelety jsou tmavě šedé až černé barvy, mají jemnou vůni po použitých surovinách a slanou chuť .

  • Možnosti použití: Pelety XXL Booster jsme vyrobily na základě našich praktických zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by vydržela na krmném místě dlouhou dobu vnadit a udržovala ryby stále ve střehu. Především šlo o situace, kdy je potřeba krmit na jednom místě a bylo by obtížné ho často zakrmovat, např. pro značné vzdálenosti. Nebo udržet rybu na místě po dobu nočního klidu, kdy se na sportovních vodách nesmí lovit. A nebo kdy si potřebujete zakrmit předem místo na pozdější rybolov.

Vnadící pelety XXL Booster - Kapr Speciál jsou vhodné pro celosezónní krmení od jara do podzimu. Jsou ideální pro zakrmování míst, kam se dá dohodit spombou nebo vrhací tyčí s lopatkou - průměr 45 mm je vhodný do těchto vrhacích pomůcek. Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou maxi pelety po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Vnadící pelety XXL Booster není třeba dále macerovat nebo obalovat v dalších atraktorech. Jsou nimi dostatečně napuštěny a ihned použitelné.

Díky velikosti našich krmných pelet XXL Booster je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti, v běžném vysušeném prorovedení, používané na vnadění.

 Při krmení peletami XXL Booster je dobré používat více druhů najednou, pro větší vnadící účinek. Jen tak se do vody dostanete snadno a v dostatečném množství mnoho různých druhů surovin a ryba si má z čeho vybrat. 

Skladování a spotřeba: Krmné pelety XXL Booster skladujte v suchu a chladu do teploty max. 15 °C, bez přístupu slunečního záření. Ideálně v PVC obalech, aby nevysychaly. Proto je nemějte dlouhodobě při vyšších teplotách, hrozí riziko zaplísnění. Ve trvale nebo dlouhodobě vlhkém prostředí nabírají vzdušnou vlhkost a měknou. 

Specifikace
Váha 2.5 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 20 kg Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 20 kg Kód: KR-RHK214
Inovovaná receptura! Červené, mastné halibut pelety obsahující syrové rybí maso. Jsou…
960 Kč
Detail
Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 10 kg Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 10 kg Kód: KR-RHK212
Inovovaná receptura! Červené, mastné halibut pelety obsahující syrové rybí maso. Jsou…
540 Kč
Detail
Vnadící pelety XXL Booster - KRILL a OLIHEŇ - 45 mm, 2,5 kg Vnadící pelety XXL Booster - KRILL a OLIHEŇ - 45 mm, 2,5 kg Kód: XLBKO10
Náš nejprodávanější method mix provlhčený tekutým aminokomplexem, slisovaný do…
185 Kč
Detail
Vnadící pelety XXL - PARTIKLOVÁ SMĚS 45 mm, 2,5 kg Vnadící pelety XXL - PARTIKLOVÁ SMĚS 45 mm, 2,5 kg Kód: PSMX450 VIDEO V TEXTU SPECIALITA
Mega pelety o průměru 45 mm, které vyřeší problém jak dostat drobný partikel daleko od…
155 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 4

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz