Domů / KRMIVA A SMĚSI PRO RYBOLOV / SUROVINY PRO VÝROBU / Tekuté suroviny
Proč zvolit právě krmiva z Hulína

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

qiwg dquwhu dqw hudwq 

Dárkové poukazy
Chcete udělat radost své drahé polovičce a nevíte si rady s výběrem zboží? Dárkovým poukazem to vyřešíte elegantně. V nabídce 300,- 500,- 1000,- 2500,-

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek
Rybolov na Zámečku

Zboží 6 / 8

CSL LIQUID - Naturál, 1 litr


308 hodnocení Kód: CSL20
Neochucený, filtrovaný, fermentovaný kukuřičný produkt, jemné konzistence, v originální podobě, bez dalších přísad. Biologicky neaktivní, stabilizovaný - nekvasí už. Nerozpouští PVA sáčky.
Krmiva Hulín Dodavatel: Krmiva Hulín
Dostupnost: Připraveno k odeslání
77 Kč
88 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených
CSL LIQUID - Naturál, 1 litr
 
 
! BIOLOGICKY NEAKTIVNÍ PRODUKT - NEKVASÍ UŽ ! 
! V neředěném stavu nerozpouští PVA !
! Přirozeně konzervovaný - neplesnivý a nekazí se !
 
 
  • Obsahuje:  Sušina 37 %, bílkoviny  8 %, tuk 1,5 %, vláknina 2,8 %, škrob 1,2 %, cukr 0,5 %. Aminokyseliny:  Lysin 0,9 %, Methionin 0,6 %, Cystin 0,2 %.  Kyselost - pH 4.
  • Charakteristika:  Tento typ CSL ( Corn Steep Liquor ) je produkt vznikající při výrobě kyseliny citronové, fermentací z kukuřice, česky se dá tato surovina nazvat jako kukuřičný výluh. Jde o hustou hmotu, jemné konzistence, bez hrudek a kousků kukuřice, světle hnědo-žluté, až tmavě hořčicové barvy. Čím je CSl liquid starší tím více tmavne. Před použitím dobře protřepat.  

Surovina, kterou nabízíme, pochází z Rakouské provozovny zaměřené na výrobu kyseliny citronové, kukuřičné celulozy, kukuřičné glukozy, aj.  Jde o finální produkt, který zbude po fermentaci kukuřice a odseparování požadovaných surovin, které při ní vznikají. Díky specifickému zpracování a obsahu organických látek, vznikajících řízenou fermentací ( organické kyseliny, aminokyseliny, aj.) ve vzniklém CSL liquidu, se tento produkt dál již nekazí, ani nepracuje - nekvasí. Je ho možné skladovat i při pokojové teplotě.  Specifické látky vznikající přirozeným kvašení mají velmi vysoký vnadící účinek na ryby, především organické kyseliny a aminokyseliny.

Nejde o surovinu z lihovarnictví, ale o produkt procesu fermentece kukuřičné celulózy. Právě z tohoto důvodu je pro ryby velmi přirozeným a vyhledávaným atraktorem, jelikož tyto kvasné procesy ve vodě dobře znají.

 

  • Tip na použití:  CSL Liquid Naturál je surovina lehce ředitelná vodou. Je opravdu jedinečným doplňkem při výrobě jakýchkoliv těst, krmných koulí, ale především boilies a pelet. Je vynikající i na macerování suchých nástrah, nebo vařaného partiklu. Macerované výrobky pak zasypejte jemnou krmítkovkou, nebo dipem, aby se vám nelepily na ruce a vnadící pomůcky.

CSL Liquid je možné ochutit těsně před použitím k rybolovu kvalitními aromaty, nebo doplnit dalšími atraktory, jako např. Fish Liquid, Lososový protein, Krill Liquid, GLM Liquid, tekutá játra, aj. Vynikající je i přídavek rozmačkaného přírodního česneku, což je atraktor především pro jarní měsíce a do chladné vody. Na 1 l CSL dejte 100 - 150 g jemně drceného česneku. Když dáte víc, nic nepokazíte. V teplém období, kdy voda přesahuje 20 °C, doporučuji CSL sirup používat bez česneku.

Nikdy nepřidávejte do CSL Liquidu Naturál, který chcete déle uchovávat, cukernaté, nebo škrobnaté suroviny, začne vám v krátké době kvasit! Stejně tak i po přidání jiných atraktorů spotřebujte směs co nejdříve, některé také mohou vyvolat kvasnou reakci. 

Při použití CSL Liquidu do PVA jej neřeďte vodou, může ho začít rozpouštět.

CSL Liquid  přidávejte dle charakteru výrobku. Hodí se ve vyšší míře do sladkých směsí ( cca 10 – 15 % ). V masových a rybích pak  cca 7 - 10 % . Lze ale použít i vyšší dávkování, dle vlastních zkušeností. Do krmných koulí lze CSL přidat místo vody.  

SPOTŘEBUJTE NEJLÉPE DO 6 MĚSÍCŮ OD NÁKUPU !

! Uchovávejte v chladu do 20 °C mimo potraviny !

 

Specifikace
Váha 1.2 kg
K tomuto produktu můžeme doporučit
Tekutý dip - CALYPSO - Červené koření s Robin R., 80 ml Tekutý dip - CALYPSO - Červené koření s Robin R. , 80 ml Kód: DTC200
Tekutý dip k úspěšné řadě výrobků Calypso. Dá se však kombinovat i s jinými typy směsí,…
90 Kč
Detail
Tekutý dip - SCOPEX, 80 ml Tekutý dip - SCOPEX, 80 ml Kód: DTSC30
Tekutý dip v kombinací ovocného koncentrátu a medu, surovin používaných v cukrářství.…
65 Kč
Detail
Olej z Kukuřičných klíčků - pro ryby, 10 l Olej z Kukuřičných klíčků - pro ryby, 10 l Kód: SR-01057
Bezvodý rostlinný olej z kukuřičných klíčků. Neředěný jinými oleji, čistý, bez příměsí.…
20 %
730 Kč
Detail
PTAČÍ ZOB - S Red Robinem, 10 kg PTAČÍ ZOB - S Red Robinem, 10 kg Kód: PZ-R23
Směs tříděných partiklů - drobných, drcených nebo strouhaných semen různých plodin. S…
790 Kč
Detail
Hodnocení
Ověřený zákazník z Heureky hodnotil: Čas: 11:42 Datum: 18.04.2018
Čupr věc dobry produkt srovnatelný z top produkty zahraničních firem
Zboží 6 / 8

O NÁS

Naše firma je v současné době jednou z největších, ryze českých firem, zabývajících se specializovanou výrobou a následným prodejem vlastních výrobků pro sportovní rybolov. Dnes již vyrábíme přes 400 druhů výrobků z vlastních receptur. Dále vyrábíme krmiva pro psy a ostatní zájmové chovy.

 

Adresa provozovny

Kostelní 988
768 24 Hulin

Telefon - účtárna: +420 603 805 809
Po - Pá 8.00 - 15.00

Telefon - poradenství - +420 739 050 079
Po - Ne 7.00 - 20.00

Email:

Poradenství: krmiva.hulin@seznam.cz

Expedice: expedice.krmivahulin@seznam.cz